Besin alerjileri düzelir mi?

Besin alerjileri biorezonans metodu ile etkili şekilde düzelir. Biorezonans metodu ile bizim yaklaşımımızda besin alerjilerini sanki bir trenin lokomotifi gibi düşünüyoruz. Düşünün; lokomotif bütün treni çeken en önemli parçadır.

(daha&helliip;)
Devamı...

Alerjik rinit nedir? Tedavisi nasıldır?

Rinit burun hastalığı, burun iltihabı demek. Alerjik rinit, alerjik burun hastalığıdır. Yani burun mukozası dediğimiz burnumuzun içinde nefes aldığımızdaki o duvarlar yani burnumuzu kullandığımızda burnumuzdan geçen havayı nemlendiren mukozalar,

(daha&helliip;)
Devamı...

Bahar alerjim var, ne yapmalıyım?

Önümüz bahar. Bahardaki en önemli sorunlardan biri bahar alerjisi. Çünkü bahar gelmeye başladığında polenler uçuşmaya başlar, toz toprak uçuşmaya başlar, hatta Afrika’dan Orta Asya’dan toz bulutları gelir, bizim doğamıza karışmaya başlar.

(daha&helliip;)
Devamı...

Biorezonans ile alerji testi nasıl yapılır?

Alerji testlerinin birçok çeşidi var. Bunların çoğu hastanede uygulanan direkt provakasyon yöntemi dediğimiz alerjeni vücuda azar azar verip kolda kabarmasını görmeye dayalı testlerden oluşuyor. Bir de kanla yapılan immunoglobulin dediğimiz testler var.

(daha&helliip;)
Devamı...

Hayvan alerjisi tedavi edilebilir mi?

Vücudumuz mükemmel bir makinadır. Bir makinanın yağını, suyunu, temizliğini, bakımını yaparsanız mükemmel çalışır. İnsan vücudu mükemmel bir makine gibi çalışan bir sistemdir. Bu sistemi bazen dış etkenler bozar, bazen genetik kusurlar bozar. Genetik kusur dediğimiz zaten anneden, babadan, dededen, atadan bize gelen genetik kusurlar, miraslardır. (daha&helliip;)

Devamı...

Alerjiler neden hep bahar aylarında nükseder?

Alerjiler neden hep bahar aylarında nükseder? Bahar aylarında alerjik rahatsızlıkları daha çok görürüz. Bahar aylarında sık karşılaşılan alerjik rahatsızlıkların başında da toza, polene karşı alerjiler daha fazladır. Ama dikkat edilecek bir konu var. Etrafımıza baktığımızda çevremizde birçok ağaç var ve bu ağaçlar 12 ay boyunca polen veriyorlar. (daha&helliip;)

Devamı...