Bağışıklık güçlendirmeye yönelik uygulamalarınız nelerdir?

Kliniğimizde bağışıklık güçlendirmek için yapılan birçok uygulama var. Bunlardan en önemlisi biorezonans tedavisi. Bu zaten çok kereler anlattım. Biorezonans tedavisiyle alınan birkaç damla kanla vücudumuzdaki tüm yabancı maddeler, çevresel toksinler, bakteri, virüs, parazitler tespit edilip bunların ters frekansla temizlenmesi vasıtasıyla bağışıklığınızı güçlendirme şansınız var. (daha&helliip;)

Devamı...

Covid 19’a karşı direncimizi artırmak için neler yapabiliriz?

Covid-19’a karşı bağışıklığımızı nasıl güçlendirebileceğiz, bununla ilgili bilgiler vereceğim. Maske, mesafe, hijyen, bunu artık hepimiz biliyoruz ve dikkatliyiz. Bunun yanında da dengeli bir beslenme, günde en az sekiz saat uyku ve yapacağımız fiziksel egzersizler de bizi hem diri tutacaktır, hem de bağışıklığımızı destekleyecektir. (daha&helliip;)

Devamı...

Hayvan alerjisi tedavi edilebilir mi?

Vücudumuz mükemmel bir makinadır. Bir makinanın yağını, suyunu, temizliğini, bakımını yaparsanız mükemmel çalışır. İnsan vücudu mükemmel bir makine gibi çalışan bir sistemdir. Bu sistemi bazen dış etkenler bozar, bazen genetik kusurlar bozar. Genetik kusur dediğimiz zaten anneden, babadan, dededen, atadan bize gelen genetik kusurlar, miraslardır. (daha&helliip;)

Devamı...

Kilo almak vermekten daha mı zordur?

Kilo almak daha zor. Çünkü kişinin hormon durumuna baktığımızda, psikolojik etkenlerine baktığımızda bu durum daha da etkilenebiliyor. Ve olumsuzluklara sebebiyet veriyor. Öncelikle doğru bir beslenme planı yapılması gerekiyor. (daha&helliip;)

Devamı...

Stres vücudumuzda ne yapar?

Akut stres dediğimiz ani gelişen bir travmada bir kere vücudumuzda kortizol seviyemiz yükselir. Kortizol seviyesinin yükselmesi bize savaş ya da kaç dediğimiz bir tavrı gösterir. Yani o stresli ortamdan ya kaçar kurtuluruz ya da savaşırız. Örnek: Karşıdan karşıya geçiyorsunuz. (daha&helliip;)

Devamı...

Fibromiyalji kaşıntıya neden olur mu?

Fibromiyalji kaşıntıya neden olur. Nasıl neden olur? Bir kere fibromiyalji otoimmun bir rahatsızlıktır. Yani vücudun kendi kendisiyle savaştığı, kendisine antikor ürettiği rahatsızlıklar grubuna alındı fibromiyalji. Hatta halk arasında kas romatizması deniyor. Otoimmun rahatsızlıklarda bizim antikor seviyesi haricinde gördüğümüz başka şeyler de var, (daha&helliip;)

Devamı...