Yaşlanma karşıtı en iyi besinler

Yaşlanma karşıtı en iyi besinler

Yaşlanmayı durduramasak da yavaşlatabilir, sağlıklı kalabilir ve sağlıklı yaş alabiliriz. Elbette bunun için öncelikle doğru beslenmeliyiz. Yaşlandıkça bedenlerimizin yalnızca görünüşleri değil, aynı zamanda çalışma biçimleri de değişir. (daha&helliip;)

Devamı...
Şehirli insanın hastalığı: Crohn

Şehirli insanın hastalığı: Crohn


Şehir yaşamının sağlığı tehdit eden olumsuz etkileri, özellikle de aşırı psikolojik ve elektromanyetik stres, sindirim sistemimizde kronik ve iltihabi sorunlar olarak, tam adı ile crohn hastalığı olarak karşımıza çıkıyor. Crohn, sindirim sisteminde yara, daralma ya da kalınlaşmalarla birlikte ülsere de yol açabiliyor. (daha&helliip;)

Devamı...
Kanser tedavisinde biorezonans

Kanser tedavisinde biorezonans


Kardeşimin 32 haftalık hamile iken meme kanserine, hemen ardından annemin de karın zarı kanserine yakalanması ve modern tıbba göre tedavileri sürerken bir yandan da o dönem yeni tanıştığım biorezonans metodu ile tedavilerine destek vermem benim yaşamımı bambaşka bir yöne getirdi. (daha&helliip;)

Devamı...
kan kanseri

Kan kanseri ve biorezonans

Kan kanseri, kan hücrelerinin gelişimi ile ilgili bir şeyler ters gittiğinde ortaya çıkar. Kan hücrelerinde anormal bir durum söz konusu olduğunda bu onların düzgün çalışmalarını engelleyerek kontrolden çıkmalarına neden olabilir. Bu da kanın enfeksiyonlarla savaşmak ya da vücudunuzu onarmaya yardımcı olmak gibi vücudu sağlıklı tutmak için üstlendiği görevlerini yerine getirmesini engelleyebilir.  (daha&helliip;)

Devamı...
cilt kanseri

Cilt kanseri ve biorezonans

Cilt kanseri, günümüzde karşılaşılan kanser hastalıkları arasında en yaygın türlerin başında geliyor. Cilt kanseri çeşitleri arasında skuamöz hücre kanserleri, bazal hücre kanserleri, melanomlar ve bazı daha az yaygın şekilde görülen kanser türleri sayılabilir. (daha&helliip;)

Devamı...

PRP -CGF kök hücre tedavisi hakkında sıkça sorulanlar

PRP tedavisinde nasıl bir işlem uygulanır?
Hastadan az miktarda kan örneği alınır. Bu kan örneği, sekiz dakika boyunca 3 bin devirle santrifüj edilerek bileşenlerine ayrılır. Böylelikle konsantre şekilde trombosit ve büyüme faktörleri içeren kısım; yani platelet yönünden zengin plazma elde edilir. (daha&helliip;)

Devamı...

Az bilinen, çok rastlanan sperm alerjisi ve prezarvatif alerjisi

Alerjiler günümüzde doğal olmaktan uzaklaşan beslenme tarzı, çocukluk döneminden başlamak üzere hayvanlarla temas da dahil olmak üzere doğadan giderek uzaklaşan yaşam tarzı, yoğun antibiyotik kullanımı ve özellikle de bağışıklık sisteminin bir sorunu olarak gitgide yaygınlaşan bir rahatsızlık olarak karşımıza çıkıyor.

(daha&helliip;)

Devamı...