fbpx

Vertigo hastalığının tedavisi var mı?

Vertigo iç kulaktaki salyangoz dediğimiz denge merkezimizdeki küçük damarların tıkanıkları ile olan baş dönmesi ile kendini gösteren bir rahatsızlık. Birçok kronik hastalığın belirtisi de olabilir. Birçok kronik hastalıkta vertigoyu birlikte yaşayabilirsiniz.

(daha&helliip;)
Devamı...

Fibromiyalji hastalığı geçer mi?

Fibromiyalji hastalığı vücudumuzda ağrı veren, özellikle gezici ağrı veren bir rahatsızlıktır. Bir otoimmun rahatsızlık, yani romatizmal hastalıklar sınıfına giren, hatta halk arasında kas romatizması diye bilinen bir rahatsızlıktır fibromiyalji.

(daha&helliip;)
Devamı...

Ellerde titreme neden olur?

Ellerde titremenin birkaç nedeni olabilir. Bunlardan en çok bildiğimiz tabii ki yaş ilerledikçe olan titremeler. Yaşınız ilerledikçe koordinasyonunuz bozulur, beden – zihin ve sinir sistemi koordinasyonumuz etkilenir.

(daha&helliip;)
Devamı...

Memede geçmeyen ağrı neye işaret olabilir?

Memede geçmeyen ağrı öncelikle meme içindeki kistlerle ya da fibroadenom gibi iyi huylu tümörlerle de ilgili olabilir. Memede her ağrı aslında endişe edilecek bir durum değildir. Bazen adet öncesi hormonal değişikliklere ve memedeki süt bezlerine bağlı ağrı olabilir.

(daha&helliip;)
Devamı...

Epilepsi tedavisinin başarısı nedir?

Biorezonans tedavisi ile epilepsi tedavisinin başarısı yüksektir. Benim yıllar öncesinde Amerika’da sunduğum 15 epilepsili çocuk üzerine yapmış olduğum bir hasta değerlendirme çalışması vardı. Bu hastalardan ciddi ve güzel geri dönüşler aldım.

(daha&helliip;)
Devamı...