Yaygın kaşıntı neden olur?

Kaşıntının nedenlerini saymaya kalksak onlarca nedenle karşılaşırız. Vücutta yaygın kaşıntının en başta alerjik hastalıklardan tutun da bazı parazitlerden, bit, pire gibi bazı patojenlerden kaynaklanabilir.

(daha&helliip;)
Devamı...

Alkol bağımlılığını nasıl tedavi ediyorsunuz?

Alkol bağımlılığını biorezonans metodu ile uyguladığımız seanslarla tedavi ediyoruz. Sigara bağımlılığında da olduğu gibi alkol bağımlılığında çok etkili bir metoddur. Ancak sigarada tek seansta uyguladığımız sigara bırakma tedavisi, alkolde ardışık 5 seans, 5 gündür.

(daha&helliip;)
Devamı...

Vitamin takviyesi almak kilo yapar mı?

Sevgili Dr. Sinan Akkurt takipçileri merhaba. Sizler tarafından en sık sorulan sorulardan biri ile daha karşınızdayız. Sinan Bey bu soruda takipçileriniz diyor ki; siz sık sık vitamin mineral eksikliğinin sakıncalarından, yarattığı risklerden söz ediyorsunuz.

(daha&helliip;)
Devamı...

Bağışıklık sistemini neler bozar?

Bağışıklık sistemini fizyolojik olmayan her şey bozar. Örneğin akut stres, kronik stres dediğimiz duygusal nedenler bağışıklık sistemini bozar. Yani stresli bir durumda vücudun o bağışıklık hücreleri dediğimiz hücreler çalışamaz duruma gelir. Hatalı beslenme de bağışıklık sistemini bozabilir.

(daha&helliip;)
Devamı...