Alkol bağımlılığını nasıl tedavi ediyorsunuz?

Alkol bağımlılığını biorezonans metodu ile uyguladığımız seanslarla tedavi ediyoruz. Sigara bağımlılığında da olduğu gibi alkol bağımlılığında çok etkili bir metoddur. Ancak sigarada tek seansta uyguladığımız sigara bırakma tedavisi, alkolde ardışık 5 seans, 5 gündür.

(daha&helliip;)
Devamı...

Vitamin takviyesi almak kilo yapar mı?

Sevgili Dr. Sinan Akkurt takipçileri merhaba. Sizler tarafından en sık sorulan sorulardan biri ile daha karşınızdayız. Sinan Bey bu soruda takipçileriniz diyor ki; siz sık sık vitamin mineral eksikliğinin sakıncalarından, yarattığı risklerden söz ediyorsunuz.

(daha&helliip;)
Devamı...

Bağışıklık sistemini neler bozar?

Bağışıklık sistemini fizyolojik olmayan her şey bozar. Örneğin akut stres, kronik stres dediğimiz duygusal nedenler bağışıklık sistemini bozar. Yani stresli bir durumda vücudun o bağışıklık hücreleri dediğimiz hücreler çalışamaz duruma gelir. Hatalı beslenme de bağışıklık sistemini bozabilir.

(daha&helliip;)
Devamı...

Sigara içmesine rağmen hiç hasta olmayanların sırrı nedir?

Sigara içmemesine rağmen hiç hasta olmayan nadir çıkar. “Bizim bir Mustafa abimiz vardı, günde dört paket sigara içiyordu, hiçbir şey olmuyordu” denir mesela. Böyle bir şey yok. Kulakları çınlasın benim göğüs hastalıklarından bir hocam 90 yaşlarında bir hastayı gösterip “Çocuklar bu hastada ne var?” dedi.

(daha&helliip;)
Devamı...

Bağışıklık güçlendirmeye yönelik uygulamalarınız nelerdir?

Kliniğimizde bağışıklık güçlendirmek için yapılan birçok uygulama var. Bunlardan en önemlisi biorezonans tedavisi. Bu zaten çok kereler anlattım. Biorezonans tedavisiyle alınan birkaç damla kanla vücudumuzdaki tüm yabancı maddeler, çevresel toksinler, bakteri, virüs, parazitler tespit edilip bunların ters frekansla temizlenmesi vasıtasıyla bağışıklığınızı güçlendirme şansınız var. (daha&helliip;)

Devamı...