Kan görmeye dayanamayanlar ozon tedavisini nasıl alabilirler?

Ozon tedavisinin bağışıklığımızı güçlendirmede, enfeksiyonlarda, detoksifikasyonda, hücre rejenerasyonunda ve vücudumuzu dengelemede önemli olduğunu hepimiz biliyoruz. Fakat kan görmeye dayanamayanlar var. Bu kişiler için ozon tedavisinin serum fizyolojik modeli uygulanabilir. Hepinizin bildiği gibi ozon tedavisi, kan üzerine yapılan bir uygulamadır. (daha&helliip;)

Devamı...

Ozon tedavisi korona virüse karşı korunmamıza nasıl katkıda bulunur?

Ozon tedavisi korona virüse karşı korunmamıza nasıl katkıda bulunur? Öncelikle şunu bilelim, ozon uygulaması farklı yollarla olur. Damardan, lokal, cilde olabiliyor. Bizim için ozonun bağışıklığı güçlendirmesi amacıyla yaptığımız, damardan yapılan, majör ozon denen, majör ozon uygulamasıdır. Majör ozon uygulamasında da dozlama farklıdır. Düşük doz ozon, orta doz ozon ve yüksek doz ozonun etkileri farklıdır. (daha&helliip;)

Devamı...

İyotun vücudumuz için önemi nedir?

İyot vücudumuzun en önemli minerallerinden bir tanesi. Çünkü bütün hormonların temelinde iyot molekülü var. Ama baktığınızda hangimiz ne kadar iyot alabiliyoruz, tartışılır.Çünkü iyot kaynaklarımız kurudu. Artık eskisi gibi iyot alamıyoruz. İyotun yerini tutan başka maddeleri çok alıyoruz vücudumuza. (daha&helliip;)

Devamı...

Kemoterapinin yan etkileri nasıl azaltılır?

Kemoterapinin birçok etkisi var hepimizin bildiği gibi. Bağışıklığımızı etkiliyor, halsiz hissediyorsunuz, yorgun düşüyorsunuz. Bunun en önemli nedeni kemoterapi için alınan ilacın karaciğerde metabolize olduktan sonra farklı bir maddeye dönüşüp atılım için vücudumuzda zaman geçirmesi. Ve bu maddeler özel dozlarda kullanılıyor, çünkü çok toksik, çok zehirli maddelerdir. (daha&helliip;)

Devamı...

Kalın bağırsak kanserinin belirtileri nelerdir?

Kalın bağırsak kanseri ülkemizde akciğer kanserinden sonra en sık görülen kanser çeşitleri arasında geliyor. Kalın bağırsak bildiğiniz gibi vücudumuzun atılım organıdır. Dolayısıyla kalın bağırsak kanseri durumunda görülebilecek belirtiler bağırsağı tıkanmasıyla alakalı olabilir. (daha&helliip;)

Devamı...

Psikolojik destekte biorezonans nasıl etki eder?

Biorezonans metodu ile psikiyatride verilen bütün ilaçların hepsinin etkisini sağlama şansınız var. Çünkü bunlar neticede vücuttaki biyokimyasal bir takım yolakları etkiliyor, biz de biorezonans metodu ile bu yolakları etkileyebiliriz. Örneğin seratonin. Hepimizin bildiği mutluluk hormonu. Biorezonans metodu ile seratoninin yükselmesi sağlanabilir, bunu destekleyebiliriz. (daha&helliip;)

Devamı...

Memede her kitle kanser belirtisi midir?

Memede her kitle kanser belirtisi değildir. Çünkü memenin birçok hastalığı vardır. Memede iyi huylu tümörler olabilir, polipler olabilir, enfeksiyon olabilir, emzirme döneminden sonra bazı bezeler büyüyebilir. Ancak memedeki her kitle önemle dikkat edilmesi gereken, atlatılması ve geciktirilmesi büyük sorun olabilen kitlelerdir. (daha&helliip;)

Devamı...

Meme kanseri tedavisinde biorezonansın önemi nedir?

Meme kanseri ülkemizde kadınlarda en sık görülen kanser çeşitlerinin başında gelir. Öncelikle meme kanserinden korkmayın, çünkü bunun ciddi bir tedavisi var. Biorezonans metodundan da meme kanseri tedavisinde ciddi bir şekilde yararlanabilmekteyiz. Biorezonans metodunda meme kanseri hastalarına uygulanan birkaç yaklaşım var. (daha&helliip;)

Devamı...

Kilo verememenin nedenleri nelerdir?

Kilo verememenin birçok nedeni olabilir. En başta, en sık karşılaştığım nedenlerden bir tanesi hormonal nedenler. Hormonal bir probleminiz varsa kilo verememeniz zaten normal. Bu konuda kendinizi kesinlikle suçlu hissetmeyin. Özellikle polikistik overden tutun da tiroid problemi olan hastalarda genelde kilo verememek normaldir. Öncelikle bu rahatsızlıkların tedavi edilmesi gerekir. (daha&helliip;)

Devamı...